cca 1900-1975 össz. 6 db fotó és fénynyomat, közte egy színes fotó VI. Pál pápa és egy beazonosítandó bíborosról (jelzés nélkül), részben későbbi előhívás, részben kopott és kissé sérült, 9,5x14,5 és 33,5x20,5 cm közötti méretekben
cca 1974 ,,Holtbiztos tipp" című angol bűnügyi film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1970 ,,Hogyan szabaduljunk meg Helenkától?" című csehszlovák film jelenetei és szereplői, 17 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1979 ,,Honda lovag" című japán film jelenetei és szereplői, 7 db produkciós filmfotó nyomdatechnikával sokszorosítva kartonpapírra, egyoldalas nyomással, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1972 ,,Hófehérke hercege" című csehszlovák film jelenetei és szereplői, 16 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1970 ,,Hölgy az autóban szemüveggel és puskával" című francia - amerikai film jelenetei és szereplői, 17 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1970 ,,A hölgy nem iszik, nem dohányzik, nem flörtöl ... csak fecseg" című francia filmvígjáték jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1974 ,,Huckleberry Finn és a csirkefogók" című szovjet kalandfilm jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm