Photo Number of items: 425
2943821
13698
446
Photo
Other collectibles
cca 1914-18 össz. 3 db fotó és fotólap a Kézdi-Kovács/Sárdy művészcsalád Rómaifürdőn található villájának kertjéről, egyiken a családfő, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus rózsák közt, másikon fia, ifj. Kézdi-Kovács László autográf sorai testvéréhez, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) későbbi festöművésznek, I. világháborús katonának. Mindegyiken a kertben található puttókkal díszített, részben szecessziós stílusú szobrászművészeti alkotással (díszkúttal?). 2 fotó Sárdy Brutus autográf feliratával és datálásával. Részben kissé sérült (törésnyomokkal). 13,5x9 és 10x15 cm közötti méretekben.
3 600 HUF
2954152
13699
446
Photo
Other collectibles
I. János Károly spanyol király és felesége, Zsófia királyné budapesti látogatásakor, fotó, 9x12 cm
1 400 HUF
2878081
13700
446
Photo
Other collectibles
cca 1900 Grósz Emil (1865-1941) orvos, szemész kabinetfotója Strelisky műterméből 11x17 cm
7 000 HUF
2949713
13701
446
Photo
Other collectibles
Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, foltos, Giovanni Horváth bécsi műterméből, 21x13 cm
2 400 HUF
2947626
13702
446
Photo
Other collectibles
1974 Albert Flórián búcsúztatása a Népstadionban, hátoldalon feliratozott sajtófotó, 11,5×18 cm
1 200 HUF
2903964
13703
446
Photo
Other collectibles
1957 Jávor Pál Amerikából való hazaérkezése után Sívó Emil rendezővel a Petőfi színházban felirtaozott sajtófotó 13x11 cm
3 000 HUF
2904073
13704
446
Photo
Other collectibles
cca 1970 4 db színész fotó Ladányi Ferenc és Tordai Teri, Temessy Hédi, Semjei Vera 18x14 cm-ig
1 400 HUF
2949992
13705
446
Photo
Other collectibles
1943 "Reményi Schneller M. kir. pénzügyminiszter ur megtekinti a Bács-Bodrog Vm. gazdasági kiállításon bemutatott "Csonka-DKW" gyártmányu motorral meghajtott "Bácska" szabadalmazott takarmány darálót. Baja, 1943." Baja, Blücher József, valamint F[oto] Oláh Károly, pecsétekkel jelzett, 12x18 cm
1 600 HUF
2950733
13706
446
Photo
Other collectibles
cca 1905 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus gyerekei (Elemér, László, Lóránt) játék-íjazás közben, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x14 cm
3 000 HUF
2950726
13707
446
3400
Photo
Other collectibles
1884 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fiatalkori portréja, fotó, jelzés nélkül, paszpartu hátoldalán Kézdi-Kovács László autográf feliratával, 9x8,5 cm (látható méret: d: 7,5 cm)
3 400 HUF
2738250
13708
446
Photo
Other collectibles
1994 Michael Jackson Magyarországon a fóti gyermekotthon lakóival készült eredeti fotó / Original photo of Michael Jackson in Hungary, 17x13 cm
4 000 HUF
2738245
13709
446
Photo
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035