11010. 446. Closed Online auction Art-ceramics
22 000 HUF
0 HUF
K. Holéczy Etus: Zsinagóga, csempekép, jelzett, fakeretben, 77x32 cm, 10 darab elemből, néhány csempe mozog
Photo of the item taken by : pk