50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Franyó Tóth István Ferenc (1954- ): Szentivánéji álom Herendi porcelánra festett kép. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32x19 cm Aranyozott, szövet betétes fa keretben