Glass-objects
Number of items: 258
2719227
11560
446
28000
Glass-objects
Other collectibles
28 000 HUF
2948938
11561
446
13000
Glass-objects
Other collectibles
Szecessziós üveg karaffa, patinás fém szerelékkel, dugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
13 000 HUF
2946993
11562
446
Glass-objects
Other collectibles
Antik emlék serleg, bíborpácolt, csiszolt, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 18,5 cm
16 000 HUF
2946482
11563
446
32000
Glass-objects
Other collectibles
cca 1960 Hanus Václav Sklo Unio türkiz színű üvegváza, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
32 000 HUF
2952527
11564
446
Glass-objects
Other collectibles
Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-zöld színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 30x13x12 cm
10 000 HUF
2915254
11565
446
Glass-objects
Other collectibles
Cseh barackszínű üveg váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 32 cm
8 000 HUF
2954319
11566
446
Glass-objects
Other collectibles
16 darab Murano üvegcukor, közte címkével jelzett, hibátlan, h: 5-7 cm
8 000 HUF
2953076
11567
446
Glass-objects
Other collectibles
Ajka Crystal csiszolt bordó ólomkristály váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 30 cm
8 000 HUF
2948724
11568
446
Glass-objects
Other collectibles
cca 1950 Francia irizáló zöldes üveg kétágú fatörzsváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
8 000 HUF
2931434
11569
446
Glass-objects
Other collectibles
Francia anyagában színezett, irizáló felületű kétágú üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29 cm
6 000 HUF
2832612
11570
446
Glass-objects
Other collectibles
Design üveg váza. Háromrétegű huta üveg, hibátlan 23 cm
4 000 HUF
2832611
11571
446
Glass-objects
Other collectibles
Muranoi virág formájú üveg dísz. Jelzett, hibátlan 12 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m