Glass-objects
Number of items: 258
2953611
11584
446
Glass-objects
Other collectibles
Serleg alakú csiszolt bordó kristályüveg padlóváza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 37 cm
5 000 HUF
2953065
11585
446
Glass-objects
Other collectibles
Loft régi tejüveg ipari csarnoklámba, horgonyzott fém szerelékkel, porcelán égőfoglalattal, szájánál kis kopással, szép állapotban, 23,5x23,5x10 cm
5 000 HUF
2952550
11586
446
Glass-objects
Other collectibles
Halványlila színezésű öntött üveg hamuzó, jelzés nélkül, 13x13 cm
6 000 HUF
2946391
11587
446
Glass-objects
Other collectibles
Cseh kristály kínáló tál. Anyagában színezett, hibátlan d: 22 cm,
5 000 HUF
2946380
11588
446
Glass-objects
Other collectibles
2 db Wiesenthalhütte design gyertyatartó párban. Jelzett. d: 10 cm
5 000 HUF
2946393
11589
446
Glass-objects
Other collectibles
Piros-zöld, olasz kristály kínáló tál. Anyagában színezett, hibátlan 27x25 cm,
5 000 HUF
2946395
11590
446
Glass-objects
Other collectibles
Kék-fehér, olasz design kristály gyümölcsös tál. Anyagában színezett, hibátlan s:27 cm,
6 000 HUF
2947385
11591
446
Glass-objects
Other collectibles
Nagyméretű pikkelyes díszítésű kristályüveg pezsgős vödör. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 20 cm, m: 21 cm
5 000 HUF
2946580
11592
446
5500
Glass-objects
Other collectibles
Malachit üveg doboz, jelzés nélkül, hibátlan, 12x9x6 cm
5 500 HUF
2946153
11593
446
Glass-objects
Other collectibles
Antik plasztikus virágmintákkal festett királykék üveg váza, jelzés nélkül, kopott, m: 9,5 cm
5 000 HUF
2896286
11594
446
4800
Glass-objects
Other collectibles
8 db nagyobb méretű orvosságos, tejes, szeszes üveg, nagyrészt feliratozottak 23 cm ig
4 800 HUF
2919768
11595
446
Glass-objects
Other collectibles
Muránói levélnehezék, tömör, belső színezett üveg virág díszítéssel, lapra csiszolt, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 10,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m