10 000 HUF
1914 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, aranyozott piros egészvászon-kötésben, borító kissé sérült, egyébként jó állapotban, 1360 p. Mindenféle épületgépészeti, szaniter cikkek óriási képes katalógusa, melyből a korabeli lakásfelszerelés átfogó áttekintése megismerhető