3 db reklámnyomtatvány: cca 1928 Az "Országos Törvénytár" hivatalos kiadványainak jegyzéke. Bp., Tisza Testvérek kiadása (Neuwald Illés utódai-ny.), 8 sztl. lev. + cca 1970 Medicina Könyvkiadó megrendelőlapja + 1982 Express Ifjúsági és Diák Utazási Iroda 1982. évi belföldi ajánlataiból
cca 1928-1929 Vegyes autós témájú papírrégiség, közte Michlein pneumatik árlap, Victoria Automobil művek és Karosszéria Gyár boríték és fejléces levél, Tisza Garage, Szilárd Béla Autófelszerelés és Pneumatik fejléces papírok, Unio Olaj, Gépzsír és Vegyipari Gyár Rt. fejléces papír, Budapest Fővárosi Gép- és Lóerejü Fuvarozók Ipartársulata...stb., összesen 11 db.
cca 1930 Vadász-sport árjegyzék, kiadja: Skaba és Plökl (Bp. VI., Vilmos császár út 33.) fegyver- és lőszerraktára, puskaműves-műhelye. Bp., Ifj. Keller Ernő-ny., (2)+50 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, két lapon kivágásból eredő hiánnyal.
1933 Télisport-, turista- és alpin-, vívó- és boxfelszerelések árjegyzéke 1933/34., kiadja Skaba és Plökl (Bp. VI., Vilmos császár út 33.) Bp., ifj. Kellner Ernő-ny., 32 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói tűzött papírkötés.
cca 1900 Chocolats Peter Cailler`s Kohler Nestlé`s csokoládégyárak és -márkák album, beragasztott gyűjtőképekkel, német és francia nyelven, kiadói félvászon kötésben, foltos gerinccel és borítóval, képek jelentős része hiányzik