Advertisement

Number of items: 179

Antik Gilette borotvatartó, bronz, 5x2,5 cm, hozzá cca 60 db antik borotvapenge, közte Tartan, Hersola, Murri's, Solingen, Pompadour, Tondeo, Rotbart, Merkur
15057.

3 000 HUF
7,77
8,57

Reklámrajongói gyűjtemény. Albumba ragasztva 1919-1945 közötti újságokból kivágott szignós reklámok, címlapok, sok egész oldalas, közte sok art deco. cca 75 db. A kor neves tervezőgrafikusainak munkái.
15058.

16 000 HUF
41,45
45,71

Fém pezsgőhűtő vödör, Magyar Posta emblémával, d: 22 cm, m: 19,5 cm, minimális kopottsággal.
15059.

3 000 HUF
7,77
8,57

Malév számzáras pilótatáska, benne mappával. Kopásokkal, de szép állapotban, 45x34x20 cm
15060.

26 000 HUF
67,36
74,29

Malév 13 darabos relikvia gyűjtemény: bögre, tollak, pénztárca, hamuzó, öngyújtó, gombjelvény
15061.

5 000 HUF
12,95
14,29

KLM holland légitársaság 6 darab Delft porcelán alátétje, certifikáttal, papírtokban, 7,5x7,5 cm
15062.

2 400 HUF
6,22
6,86

Olympic Airways megszűnt légitársaság öngyújtója, dísztokban, m: 9 cm
15063.

2 000 HUF
5,18
5,71

Malév 5 darabos műanyag szervírozó készlet + műanyag táska, kopással, jelzéssel
15064.

2 800 HUF
7,25
8,00

Magyar borcímke gyűjtemény, négy üvegezett képkeretben (egy üveg hiány) össz kb 30 cm
15065.

3 600 HUF
9,33
10,29

Chinoin reklámtárgyak. Műbőr táska, 20x26 cm Eredeti dobozában, nyakkendők. Marksman márkájú töltő és golyóstoll készlet, névjegykártya tartó. Új állapotban, eredeti csomagolásban
15066.

4 000 HUF
10,36
11,43

1914 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, aranyozott piros egészvászon-kötésben, borító kissé sérült, egyébként jó állapotban, 1360 p. Mindenféle épületgépészeti, szaniter cikkek óriási képes katalógusa, melyből a korabeli lakásfelszerelés átfogó áttekintése megismerhető
15067.

10 000 HUF
25,91
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF