Flea Market
Number of items: 651
2939962
13122
448
Flea Market
Other collectibles
Schneider Asphora szerelvények: Hármas keret 2 db,. kettes keret 2 db, egyes keret 4 db, dugalj 1 db, csillár kapcsoló 4 db. Borítások, tv aljzat, rudak nélkül
4 000 HUF
2939951
13123
448
3800
Flea Market
Other collectibles
Domovent csőventillátor újszerű állapotban, működik 800 mm
3 800 HUF
2939957
13124
448
Flea Market
Other collectibles
Computherm E280 programozható szobatermosztát Wifi-képes, újszerű állapot, foliás kijelző
10 000 HUF
2970041
13125
448
Flea Market
Other collectibles
Bankárlámpa, kopással, kissé sérült búrával, m: 36 cm
5 000 HUF
2970128
13126
448
Flea Market
Other collectibles
Régi zománcos tábla. "A" tűzveszélyességi osztályú helyiség, fokozottan tűz és robbanás veszélyes!. Kopott, 24,5x40 cm
2 600 HUF
2970125
13127
448
Flea Market
Other collectibles
Régi cégértábla, "Bencsik György csizmadia mester", kopott, 20x30 cm
3 000 HUF
2970123
13128
448
Flea Market
Other collectibles
Régi festett fémtábla, "A szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kis kopással, 15x20 cm
1 200 HUF
2970122
13129
448
2200
Flea Market
Other collectibles
Régi zománcos tábla, "Szellőzőnyílások eltakarása életveszélyes!", kopással, 10x16 cm
2 200 HUF
2970120
13130
448
Flea Market
Other collectibles
Antik utcatábla, III. Szív utca 7., kopott, 15x20 cm
1 400 HUF
2970116
13131
448
3200
Flea Market
Other collectibles
Olasz bronz kínáló, fogóval, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 25,5 cm
3 200 HUF
2969991
13132
448
Flea Market
Other collectibles
cca 1940 M. Hohner Echo márkájú szájharmonika, dekoratív eredeti keménydobozban, kitűnő állapotban, h: 17 cm
5 000 HUF
2972571
13133
448
Flea Market
Other collectibles
Régi levélmérleg zománc skálával. 27 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m