14058.
448. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
900 HUF
1905 Régi főkönyv, nemzetiszínű zsinórral fűzve, viaszpecséttel, bélyegzésekkel; az első néhány oldalon később beírt feljegyzésekkel (többi oldal üres, jó állapotban). Kissé kopott egészvászon borítóval, 30x24 cm