14074.
448. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 800 HUF
cca 1917-1920 "Emlékül Bözsikének", régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, rajzokkal. Szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.