16265.
448. Closed Online auction
Maps
30 000 HUF
Cluver, Philipp (1580-1622) - Senex, John (1690-1740): Italia Nova. Színezett, rézmetszetű térkép, XVIII. sz. eleje. Szélein körbevágott, néhány apró lyukkal, jobb alsó sarkán hiánnyal. Üvegezett fakeretben, 30,5x26 cm.