cca 1930 - 1940 M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet térképei: Miskolc, Mohács, Sümeg és Zalaegerszeg, Sárvár, Tata, Győr, Sopron, Eger és Mezőkövesd, Salgótarján és Szécsény, Ózd és Kisterenye, Kismarton, Püspökladány, Teke, Gölle, összesen 14 db. + Jánosháza (OKH kiadású.) Különféle méretben, változó állapotban.
A Kárpátmedencék földrengésgyakorisági térképe + A Kárpátok övezte Duna-Tiszta-Dráva-Maros medencék földrengés-erősségi térképe. Szerk.: Réthly Antal. 44,5x29 cm és 33x22 cm
Budapest székesfőváros legujabb térképe, kiadja az Eggenberger-féle könyvkereskedés, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., 47,5x30 cm + Budapesti Közlekedési Vállalat vonalhálózati térképe, 66x47 cm
1913 Walnys Verkehrskarte von Bosnien-Hercegovina und den angrenzenden Ländern / Bosznia-Hercegovina és a környező országok (Balkán) közlekedési-úthálózati térképe, 1 : 1.000.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, szakadásokkal, 81x56 cm
cca 1927 Magyarország politikai térképe, tervezte: Czakó István, 1 : 2.300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, sérült, viseltes állapotban, 46x30,5 cm