4 000 HUF
A Magyar Kir. honvéd hadsereg katonái és uniformisai: törzsőrmester, puskaműves, koronaőrség tagja (Köng. Ungr. Honved-Armee). Színes litográfia, papír, Th. Bannwarth metszése és nyomása, Moritz Perles, Bécs kiadása. 1900 körül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25×35,5 cm