Military

Number of items: 182

Katonai aknajelölő, eredeti táskájában, jó állapotban, cca 40x40 cm
16168.

8 000 HUF
20,73
22,86

cca 1934 "Katonai szolgálati időm emlékére", Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat, Észak, Dél, Kelet) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., kissé sérült üvegezett fa keretben, obsiton helyenként sérüléssel, teljes méret 65x49 cm
16169.

8 000 HUF
20,73
22,86
22

Gránit '30 éves a honi légvédelem' falitál, mázas fajansz, jelzéssel, hibátlan, d: 29 cm
16170.

2 600 HUF
6,74
7,43

cca 1916 Világháborús emlék. Propaganda kép hímzett díszítéssel 31x41 cm
16171.

8 000 HUF
20,73
22,86

Mini bajonett. Cseh, jelzett, hüvellyel 26 cm
16172.

6 000 HUF
15,54
17,14

1910 Magyar Kir. Debreceni Csendőrkerület altiszti tanfolyamának nagy méretű tablója. 40x29 cm Kissé megviselt kartonon
16173.

12 000 HUF
31,09
34,29

Katonai távírász / híradós bőrtáska, jó állapotban, cca 28x23 cm, ritka!
16174.

6 000 HUF
15,54
17,14

Régi katonai rohamsisak, cca 27x25 cm
16175.

3 600 HUF
9,33
10,29

cca 1916 C. P. Goerz Wien und Pozsony világháborús katonai távcső, korának megfelelő jó állapotban, eredeti, kopott bőr tokjában
16176.

16 000 HUF
41,45
45,71

1865 S.M.S. Don Juan d'Austria, (~1875-~1919) sztereófotó képeslap, / S.M.S. Don Juan d'Austria, Black-and-white three-dimensional photograh published by C. Junod "under the patronage of H.R.H. the Prince Royal of Prussia"). It shows a starboard side view of S.M.S. Don Juan de Austria at sea at the time of the War of the Duchies (1864). As noted above, the just-commissioned steam frigate arrived too late in the North Sea to take part in the war against Denmark.17x8 cm
16177.

1865 S.M.S. Don Juan d'Austria, (~1875-~1919) sztereófotó képeslap, / S.M.S. Don Juan d'Austria, Black-and-white three-dimensional photograh published by C. Junod "under the patronage of H.R.H. the Prince Royal of Prussia"). It shows a starboard side view of S.M.S. Don Juan de Austria at sea at the time of the War of the Duchies (1864). As noted above, the just-commissioned steam frigate arrived t...

16 000 HUF
41,45
45,71

1917 I. világháborús katonatisztet ábrázoló akvarell. Jelzett, üvegezett keretben 25x17 cm
16178.

3 600 HUF
9,33
10,29

cca 1914 Fiatal katona és felesége, keményhátú fotó fa keretben 18x24 cm
16179.

2 000 HUF
5,18
5,71
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF