16274.
448. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 000 HUF
Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. Bp., 1937, Dante, 1 t. + 206+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Falk Géza (1899-1945) által DEDIKÁLT példány.