16272.
448. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
6 000 HUF
13
Molnár Antal (1890-1983) zenetörténész, zeneszerző 8 db könyve (mind első kiadás, közte 4 DEDIKÁLT): Bach. Magyar zenepolitika. Bp., 1927, Rózsavölgyi. Kiadói papírkötés.; A zene és az élet. Dante új könyvtár. Bp., 1946, Dante. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, a címlap tetején kis kivágással.; Bartók művészete. Emlékezésekkel a művész életére. Bp., [1948], Rózsavölgyi. Kiadói papírkötés. (x 2); Az új muzsika szelleme. (DEDIKÁLT). Bp., [1948], Dante. Kiadói félvászon-kötés, a borítón némi kopással.; A zeneszerző világa. (DEDIKÁLT). Bp., 1969, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; A zene birodalmából. (DEDIKÁLT). Bp.., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Romantikus zeneszerzők. (DEDIKÁLT). Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.