16292.
448. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 000 HUF
Molnár Antal: Az európai zene története 1750-ig. Kultura és Tudomány. (DEDIKÁLT). Bp., 1920, Franklin-Társulat, 2 sztl. lev.+ 311+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval. Az előzéklapon a szerző, Molnár Antal (1890-1983) zenetörténész, zeneszerző autográf, ceruzával írt dedikációjával / ajándékozási soraival családtagja részére.