16280.
448. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
4 000 HUF
Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája. I-II. köt. Szerk.: Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Bp., 1930-1931, Győző Andor (Hungária Hírlapnyomda). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.