14852. 448. Closed Online auction Photo
3 000 HUF
0 HUF
1968-1973 Lovasok, lóverseny, 5 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzettek, egy sérült, 23x16,5 cm és 15x10 cm között
Photo of the item taken by : ekb