12 000 HUF
1896-1897 Népszövetség politikai hetilap I. évf. 1 (mutatvánszám) + 1-52. sz. 1896. dec. 20. - 1897. dec. 25. Teljes évfolyam. Szerk.: Szederkényi Nándor. Átkötött papírkötés, kissé foltos lapokkal, az I. kötet elején és végén sérült lapokkal, a II. kötet végén javított lappal, néhány kijáró lappal.