16854. 448. Closed Online auction Printed Materials
1 600 HUF
0 HUF
1915 Kis Ujság XXIX. évf. 198. sz., 1915. júl. 18., háborús hírekkel ("Hindenburg nagy győzelme Varsó felett"), kisebb sérülésekkel, 4 p.
Photo of the item taken by : zille