4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1938 Film, Színház, Irodalom I. évf. 1. sz. (induló szám), 1938. december 22-29. Bp., Athenaeum-ny., 128 p. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, keresztrejtvénnyel. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.