1 600 HUF
1952-1953 Béke és Szabadság 2 db száma: 1952. aug. 10. olimpiai különszám, a címlapon Papp László, sérült + 1953. dec. 16. sz., a hátoldalon Puskás Ferenc, a 22. oldalon a Honvéd válogatott játékosai: Bozsik, Puskás, Grosics, stb.