1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos
1926-29 össz. 4 Kincses Kalendáriom. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült és részben hiányos gerinccel, részben kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, címlap és néhány kevés lap kissé foltos.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
cc 1928-1940 fényképészeti és filmberendezési nyomtatvány, össz. 3 db: 1928. január 1., Fényképészeti Szemle, XVII. évf. 9. sz., hajtásnyomokkal + Fényképészeti Ujdonságok, 17 sz., 1930. szeptember 1., kissé sérült és kissé foltos + Palatinus filmterjesztő vállalat ismertetője a "Terta Hangos 16 mm-es" éghetetlen, hangos-keskeny filmleadó berendezésről és a filmellátásról
1930 A Magyarországi Szociáldemokrata Párt XXVII. országos pártgyűlésének jegyzőkönyve. Különlenyomat a Népszava 1930. szept. 10. számából. Bp., Világosság-ny., 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott, foltos borítóval.
1930 Meghívó Horthy Miklós kormányzó arcképének leleplezésére és a festmény átadására a Budapesti Ügyvédi Kamara és az Országos Ügyvédszövetség együttes díszülésén. Hajtva, sérült, ragasztással javított, 29x21,5 cm