Printed Materials

Number of items: 401

1922, 1948 2 tárca naptár 1975 horoszkópos naptár
16869.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1923-29 Képes Krónika hetilap 7 db szórványszáma, tűzés mentén kissé foltos, apró sérülésekkel
16870.

1 800 HUF
4,66
5,14

16871.

1 000 HUF
2,59
2,86

1926 Horthy Miklós kormányzó és felesége meghívója villásreggelire. du 1. órára. Csereklyei Károly részére
16872.

4 000 HUF
10,36
11,43

1926. Atheneum folyóirat, Magyar Filozófiai Társaság, XII. kötet, 4-6. füzet.
16873.

1 000 HUF
2,59
2,86

1926-29 össz. 4 Kincses Kalendáriom. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült és részben hiányos gerinccel, részben kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
16874.

2 600 HUF
6,74
7,43

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, címlap és néhány kevés lap kissé foltos.
16875.

1 400 HUF
3,63
4,00
15

cca 1928-1935 Képes Pesti Hírlap 24 száma, benne rengeteg fekete-fehér fotókkal, főleg sport témájú képekkel.
16876.

1 600 HUF
4,15
4,57
17

16877.

3 000 HUF
7,77
8,57

cc 1928-1940 fényképészeti és filmberendezési nyomtatvány, össz. 3 db: 1928. január 1., Fényképészeti Szemle, XVII. évf. 9. sz., hajtásnyomokkal + Fényképészeti Ujdonságok, 17 sz., 1930. szeptember 1., kissé sérült és kissé foltos + Palatinus filmterjesztő vállalat ismertetője a "Terta Hangos 16 mm-es" éghetetlen, hangos-keskeny filmleadó berendezésről és a filmellátásról
16878.

2 400 HUF
6,22
6,86

1930 A Magyarországi Szociáldemokrata Párt XXVII. országos pártgyűlésének jegyzőkönyve. Különlenyomat a Népszava 1930. szept. 10. számából. Bp., Világosság-ny., 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott, foltos borítóval.
16879.

1 200 HUF
3,11
3,43

1930 Meghívó Horthy Miklós kormányzó arcképének leleplezésére és a festmény átadására a Budapesti Ügyvédi Kamara és az Országos Ügyvédszövetség együttes díszülésén. Hajtva, sérült, ragasztással javított, 29x21,5 cm
16880.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF