cca 1952-1980 Vegyes újság tétel (Népszabadság, Dunántúli Napló, stb.), benne a kor híreivel: űrhajózás témájú cikkekel (szovjet-magyar űrrepülés, az Apollo-11 holdra szállása), sport és politikai témájú írásokkal, stb. Vegyes állapotban.
1953 Keletázsiai Művészeti Múzeum Hátsó-India és Indonézia kiállítása, képes ismertető, kihajtható kronológiai táblázattal. Bp., Egyetemi Nyomda, kissé viseltes, 70x49 cm
1956 Képes Sport III. évf. 20. sz., 1956. máj. 15., a címlapon Jeszenszky László (Bp. Vörös Lobogó), a 10.000 méteres országos mezei bajnokság győztese; fekete-fehér fotókkal, kissé sérült
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapo...
1956 Közhír. Hírlapterjesztő zsebkönyv. H.n., 1955, Postavezérigazgatóság Ügyosztály. 64 p. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap foltos és teteje kissé sérült.
1956 össz. 3 db újság Szabad Nép okt. 21. és 23. lapszáma a forradalom előzményeivel valamint a Népszabadság nov. 20. lapszáma a közvetlen azt követő időszakból, szakadásokkal, sérülésekkel.