15198. 448. Closed Online auction Ships Balaton
2 400 HUF
0 HUF
Illyés Gyula, Reismann János: Balaton. Bp., 1962, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült műanyag védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras