Ships Balaton

Number of items: 26

15192.

2 000 HUF
5,18
5,71

15193.

1 000 HUF
2,59
2,86

1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
15194.

3 000 HUF
7,77
8,57

Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
15195.

30 000 HUF
77,72
85,71

cca 1910-1920 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) és Duna hajózási vállalat két fejléces levele
15196.

3 000 HUF
7,77
8,57

Tóth Kálmán: Szélcsendben...viharban...Bp.,1979, Sport. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, gerincen apró sérüléssel.
15197.

1 800 HUF
4,66
5,14

Illyés Gyula, Reismann János: Balaton. Bp., 1962, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült műanyag védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
15198.

2 400 HUF
6,22
6,86

Erre inni kell! Egy kupa Badacsony. Szerk.: Simon Katalin. H.n., 2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15199.

4 200 HUF
10,88
12,00

Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fényképekkel illusztrált. Bp., 1965.,Sport. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. + Zákonyi Ferenc: Tihany. Balatonfüred, 1963, Veszprém Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal.
15200.

2 000 HUF
5,18
5,71

Balatoni üvegezett fémkeretes tálka, jelzett, 16x13 cm
15201.

1 800 HUF
4,66
5,14

1987 Hajózási szabályzat + ábraanyag műbőr kötésben
15202.

1 400 HUF
3,63
4,00

Balatoni emlék, fémlemez falitál, kopással, d: 19,5 cm
15203.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF