2 800 HUF
3 db szÃnészet témájú könyv: Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. + Szigethy Gábor: Ruttkai. Bp., 1987, Terra - Kossuth Nyomda. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. + Székely György - Cenner Mihály - Szilágyi István: A magyar szÃnészet nagy képeskönyve. Bp, 1985, Corvina. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.