3 800 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára, 3 kötet: A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z.; A Föld és lakói.; Az ezeréves Magyarország. Bp., 1937-1939, Pesti Hírlap (Légrády-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással.