19069. 448. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval
Photo of the item taken by : nagy_andras