1 400 HUF
Dutka Ákos: ,,A Holnap" városa. Regényes korrajz a nagyváradi ,,A Holnap" születésének idejéről. Bp., 1955, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4150 példányban.