5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban, de belül jó állapotban.