5 500 HUF
14,25 EUR, 15,71 USD
Ferenczy Jakab - Danielik József: Magyar Írók. Életrajz Gyűjtemény. Kiadja a Szent István Társulaz. Kiegészítésül Ferenczy Jakab: Magyar irodalom és tudományosság történeté.hez. Pest. 1856. Emich. VIII, 641, X p. Koablei, kopott félvászon kötésben