3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Gregoroviu,[Ferdinand]: Lucrezia Borgia egykorú okiratok és levelezések nyomán. Ford.: Márkus Miklós, Feleki József. Bp., 1892., Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés kopott borítóval, sérült gerinccel.