19161. 448. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Hérodotos: Kyros és Kroisos története. Ford.: Devecseri Gábor. Bp.,1943,Hungária, 88+6 p. A borító Cseniczky Tihamér munkája. Kiadói félvászon-kötés, enyhén kopott.
Photo of the item taken by : nagy_andras