2 800 HUF
10
Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet. VII. köt. Magyarország története- November. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, XVI+767 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, egy-két ceruzás aláhúzással, deformált.