2 000 HUF
József Attila összes versei és műfordÃtásai. Sajtó alá rendezte: Bálint György. Pérely Imre rajzaival. Bp., 1940, Cserépfalvi, 544 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel, az elülsÅ‘ szennylap kijár.