19281. 448. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Kosáryné Réz Lola: A királyné cselédkéje. Bp., én., Palladis. Benedek Kató 5 színes rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tg