2 000 HUF
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1942, Athenaeum, 760 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borítón kis folttal. Mécs László (1895-1978) premontrei szerzetes, költő által aláírt példány!