1 600 HUF
Mikes Kelemen I. köt.: Mulatságos napok. Beszély-cyclus. Az eredeti kéziratból, életrajzi bevezetéssel. Nemzeti Könyvtár II. köt. Szerk. és kiadta: Abafi Lajos. Bp., 1879., Aignar Lajos, 2 p.+1 (Mikes Kelemen édesanyja, korabeli újságkivágás) t.+2+VIII+341+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, egy plusz bekötött oldallal (Mikes K. édesanyja), két lapon ceruzás aláhúzásokkal.