2 800 HUF
Mikes Kelemen: Törökországi levelek. Mikes Kelemen Művei II. kötet. Nemzeti Könyvtár XII. köt. Szerk.: Abafi Lajos. Bp.,1880.,Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. az első 4 lap kijár, közte az elülső szennylap és a címlap is, az utolsó kijáró lapon szakadás.