4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában, Az eladó birtok, Páva a varjúval. Bp., Révai. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban