2 200 HUF
Petőfi Sándor szerelmi költeményei s bordalai 1842-1849. Eredeti kéziratok és kiadások alapján szerkesztett kiadás. Bp., 1890, Athenaeum, 242 p. A címképen Pollák Zsigmond Petőfi Sándornét ábrázoló metszetével. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, enyhén foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.