1 600 HUF
Rachmanova, Alexandra: Halhatatlan szerelmes. Tolsztoj házasságának regénye. Ford.: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtón némi kopással.