2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Vállalkozók évkönyve és címtára 1927. I-II. köt. [Egy kötetben]. I.: Költségszámítás a magasépítésben. Gyakorlati kézikönyv. Szerk.: Óriás Zoltán; II.: Címtár. Szerk.: Mészáros László Edgar. Bp., 1927, Vállakozók Lapja (Ujságüzem-ny.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérült, ragasztott gerinccel, részben szétváló fűzéssel.