Number of items: 331

Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar-német rész. Német-magyar rész. Tömnyomatu kiadás. Schul- und Reise- Taschen - Wörterbuch der Ungarischen und Deutschen Sprache. Ungarisch-Deutscher Theil. Deutsch-Ungarischer Theil. Stereotyp-Ausgabe. [Egybekötve.] Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+408; 4+368+1 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, laza fűzéssel.
19144.

Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar-német rész. Német-magyar rész. Tömnyomatu kiadás. Schul- und Reise- Taschen - Wörterbuch der Ungarischen und Deutschen Sprache. Ungarisch-Deutscher Theil. Deutsch-Ungarischer Theil. Stereotyp-Ausgabe. [Egybekötve.] Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+408; 4+368+1 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, folt...

1 600 HUF
4,15
4,57

Samivel (Paul Gayet-Tancrede): M. Dumollet a Paris. Lyon, 1948, Imprimerie Artistique en Couleur. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
19145.

1 200 HUF
3,11
3,43

Giricz Pál: Délvidéki vadvirágok. 1941, egészvászon kötés, második bővített kiadás
19146.

1 400 HUF
3,63
4,00

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Karinthy Frigyes Munkái III. köt. Bp., é.n., Dick Manó, 138+(1) p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19147.

1 200 HUF
3,11
3,43

Heltai Jenő versei. Bp., 1911, Nyugat 123 p. Első kiadás. A címlapot Falus Elek rajzolta. Kiadói, illusztrált papírkötésben
19148.

4 000 HUF
10,36
11,43

Kálmán Mihály és Morbitzuer Dezső: A római (1935.) évi kertészeti kongresszus és az újabb olasz autóutak. Bp 1935, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.),19 p + 4 t képes táblák
19149.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky Viktor-ny.), 190+(2) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
19150.

1 000 HUF
2,59
2,86

Bilder zur deutschen Geschichte 1848-1945. Berlin, 1955, Volk und Wissen. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
19151.

1 200 HUF
3,11
3,43

Simonyi András:Csúcsrajáratva. A washingtoni diplomácia kulisszatitkai. Alexandra, 2009. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
19152.

1 600 HUF
4,15
4,57

19153.

1 800 HUF
4,66
5,14

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., [1936], Nyugat, 728+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
19154.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes krimi könyvtétel, 3 db:   Ellery Queen: Gyilkosság a tengerparton. Ford.: Doblhoff Lily. Bp.,én.,Athenaeum. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos.;   Nellise Child: Köztünk van a gyilkos! Ford.: Fazekas Guidó! Bp., én., Athenaeum. Félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval.   Claire Sylvester: Halálfejes orchideák. Ford.: Balogh Barna. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval.
19155.

Vegyes krimi könyvtétel, 3 db: Ellery Queen: Gyilkosság a tengerparton. Ford.: Doblhoff Lily. Bp.,én.,Athenaeum. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos.; Nellise Child: Köztünk van a gyilkos! Ford.: Fazekas Guidó! Bp., én., Athenaeum. Félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval. Claire Sylvester: Halálfejes orchideák. Ford.: Balogh Barna. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, k...

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF