Dr. Tornyai János: Gyere kicsim!... Gyere! (A szerző által aláírt példány!) Hódmezővásárhely, é.n. (cca 1940), Koncz Lászlóné Tornyai Mária (Bp., Madách-ny.), 1 sztl. lev.+254 p.+2 sztl. lev. Negyedik kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.
Az örök Elektra. Három évezred drámái. Vál.: F. Csanak Dóra. Ford.: Devecseri Gábor et al. Rónay György utószavával. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadó nyl-kötés, jó állapotban. Számozott (244./700) példány.
Shaw, George Bernard: Szent Johanna. Ford.: Ottlik Géza. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, egyébként jó állapotban. Számozott (648./1000) példány.
Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847-1849. I. kötet. Pest, 1871, Athenaeum, 304 p. Harmadik kiadás. Korabeli viseltes egészvászon-kötésben, rossz állapotú, a könyvtesttől elvált borítóval, sérült, szétváló fűzéssel, kissé foltos, helyenként kissé sérült lapokkal, néhány kijáró lappal.
1835 Tudománytár. Hetedik kötet. [II. évf. III. szám.] Közre bocsájtja a Magyar Tudós Társaság. Szerk.: Schedl Ferencz. [Toldy Ferenc.] Buda, ,M. Kir. Egyetem' betűivel, 3-274+X p. Kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval, a címlap és tartalomjegyzék hiányzik, foltos.
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Számozatlan példány.