Vegyes Beatles-sel és John Lenonnal kapcsolatos könyv tétel, 3 db: Ungvári Tamás: Új Beatles biblia. A négy apostol mítosza. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; John Lennon: Boldog karácsonyt! - Happy Christmas! Bp., 1990, Édesvíz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; John Lennon: Kövér dudor Eric Hearble fején. Ford.: Hideg János. Ad Absurdum Kön...
Thomas Hatton: Skizzierende Aquarell-Malerei. Anleitung für Anfänger. Mit Autorisation der Vergsfirma Winsor & Newton Übersetzt von Otto Marpurg. Mit einem Anhang: Praktische Winke für Anfänger im Aquarellmalen. Hozzákötve: A. Rinneberg: Das Landschaftszeichnen. Eine Anleitung für Anfänger. Hozzákötve: E. Von. Taund: Die Farbstiftmalerei. Hozzákötve: Arthur Gruber: Das Federzeichnen. Hozzákötve: ...
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat 5.-8. szám. Bp., 1982, Magvető. Az 1921. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 2. sorozat 9-11 szám. Bp., 1982, Magvető. Az 1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1943, Dante. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé sérült borítóval, első lapon hiánnyal.